Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Добредојдовте

Go down 
+14
JofX
Lost-A-Natic
Qui-Gon Jinn
Brian The Dog
Sawyer^^
Shadow
JovicaGVMKD
Lost angel
Мики
maestro
Darvel
antidnevnik
tanja
Losteech
18 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Lost angel
Модератор
Модератор
Lost angel


Female
Број на мислења : 320
Age : 34
Местолокација : on the island
Registration date : 2009-01-22

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeЧет Фед 19, 2009 4:44 pm

Добре дојде на форумот! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
Darvel
Модератор
Модератор
Darvel


Male
Број на мислења : 560
Age : 37
Местолокација : Волково
Хумор : Немам
Registration date : 2009-01-19

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeПет Фед 20, 2009 5:32 pm

Bienvenue au teritoire sombre!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
Brian The Dog
Преживеан
Преживеан
Brian The Dog


Male
Број на мислења : 1
Age : 42
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-03-11

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeСре Мар 11, 2009 7:52 pm

Поздрав до сите посебно до Losteech. Ти го листам блогот повремено и мора да ти кажам дека имаш феноменални познавања од серијава. Се гледа дека си фан(атик), во најдобра смисла на зборот. А и прочитаав многу интересни теории за некои од ликовите во LeFleu. Браво. Nice to be here...
Вратете се на почетокот Go down
http://nathans-chronicles.blogspot.com/
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeНед Мар 15, 2009 1:47 am

Brian The Dog напиша:
Поздрав до сите посебно до Losteech. Ти го листам блогот повремено и мора да ти кажам дека имаш феноменални познавања од серијава. Се гледа дека си фан(атик), во најдобра смисла на зборот. А и прочитаав многу интересни теории за некои од ликовите во LeFleu. Браво. Nice to be here...
Мило ми е што ме читаш редовно и добредојде на форумот! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Qui-Gon Jinn
Преживеан
Преживеан
Qui-Gon Jinn


Male
Број на мислења : 7
Age : 37
Местолокација : Vodno
Registration date : 2009-05-07

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 6:00 am

Здраво, продавам пекинезер стар 3 месеци, шала! Very Happy

Честито форум!
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeЧет Мај 07, 2009 1:04 pm

Уелком. Smile
Не сум заинтересиран за кучиња иначе. =))
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Qui-Gon Jinn
Преживеан
Преживеан
Qui-Gon Jinn


Male
Број на мислења : 7
Age : 37
Местолокација : Vodno
Registration date : 2009-05-07

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 5:13 am

А ако се од друга планета? Wink
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeПет Мај 08, 2009 1:12 pm

Qui-Gon Jinn напиша:
А ако се од друга планета? Wink
Пааа не сум сигурен дека би одолеал. Само немој тоа кучето што го експериментирале во спејс шатл да ми го бутнеш дома. Razz
Не ми текнува името, на врв на јазик ми е. =))
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Lost-A-Natic
Преживеан
Преживеан
Lost-A-Natic


Male
Број на мислења : 3
Age : 34
Местолокација : Штип
Registration date : 2009-05-10

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 10, 2009 5:48 am

Поздрав до сите еве ме и мене, инаку јас сум БОЛЕН по оваа серија
Вратете се на почетокот Go down
JofX
Преживеан
Преживеан
JofX


Female
Број на мислења : 20
Age : 29
Местолокација : Kumanovo
Работа/Хоби : Летање голуби и слободно време
Хумор : Xaxa...многу
Registration date : 2009-05-11

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeПон Мај 11, 2009 9:51 pm

Здраво ја сум Јована од Куманово.Нешто касно се сетив да се регистрирам али што е тука е.Бај да веј ја обожавам серијава и така тоа Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeСре Мај 13, 2009 11:06 pm

Мило ми е што полека форумот добива нови членови!
Добредојдовте!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Lost angel
Модератор
Модератор
Lost angel


Female
Број на мислења : 320
Age : 34
Местолокација : on the island
Registration date : 2009-01-22

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeНед Мај 17, 2009 7:03 pm

Losteech напиша:
Мило ми е што полека форумот добива нови членови!
И мене. Very Happy

Добредојдовте! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 02, 2009 12:26 pm

И ај да не си речите дека и мене ме нема, па еве сум Very Happy Smile

Шо да Ви кажувам шо како, ко се познаваме Smile

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Darvel
Модератор
Модератор
Darvel


Male
Број на мислења : 560
Age : 37
Местолокација : Волково
Хумор : Немам
Registration date : 2009-01-19

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 7:57 pm

Losteech напиша:
Пааа не сум сигурен дека би одолеал. Само немој тоа кучето што го експериментирале во спејс шатл да ми го бутнеш дома. Razz
Не ми текнува името, на врв на јазик ми е. =))

Загинат, најпознатата кучка во вселената е Лајка... Cool
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 7:59 pm

Darvel напиша:
Загинат, најпознатата кучка во вселената е Лајка... Cool
Таа де... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Darvel
Модератор
Модератор
Darvel


Male
Број на мислења : 560
Age : 37
Местолокација : Волково
Хумор : Немам
Registration date : 2009-01-19

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 04, 2009 8:02 pm

Losteech напиша:
Таа де... Very Happy

Тhat bitch!!! afro
Вратете се на почетокот Go down
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 06, 2009 6:02 pm

Добренајдовме!

Намасте Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
IceMan
Преживеан
Преживеан
IceMan


Male
Број на мислења : 85
Age : 30
Местолокација : DHARMA
Работа/Хоби : Gledanje Lost :D
Registration date : 2009-05-25

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeСаб Aвг 22, 2009 8:13 am

Здраво јас Сум Дане и моментално блогот ми е оффлајн, ама најверојатно накај 22септември пак ке пишувам!
Вратете се на почетокот Go down
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeСаб Aвг 22, 2009 1:16 pm

Aхааа...супер

Добредојде назад Дане!

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
IceMan
Преживеан
Преживеан
IceMan


Male
Број на мислења : 85
Age : 30
Местолокација : DHARMA
Работа/Хоби : Gledanje Lost :D
Registration date : 2009-05-25

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeСаб Aвг 22, 2009 5:30 pm

Добренајдов! Smile
Вратете се на почетокот Go down
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeНед Aвг 23, 2009 3:00 am

Добредојде Razz Very Happy

Namaste
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Lost angel
Модератор
Модератор
Lost angel


Female
Број на мислења : 320
Age : 34
Местолокација : on the island
Registration date : 2009-01-22

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeВто Aвг 25, 2009 5:58 pm

Добредојде! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
Foverl
Преживеан
Преживеан
Foverl


Male
Број на мислења : 5
Age : 34
Местолокација : Skopje
Registration date : 2010-02-10

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeСре Фед 10, 2010 10:09 pm

Здраво јас сум Филип, гледам Lost уште од почетокот на А1, па некаде 2ра сезона се префрлив на интернет и продолжив до сега да гледам на интернет. Сега гледам 6та сезона и се надевам дека овие режисериве нема да ја уништат серијава со последнава сезона Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Lost angel
Модератор
Модератор
Lost angel


Female
Број на мислења : 320
Age : 34
Местолокација : on the island
Registration date : 2009-01-22

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeПет Фед 12, 2010 5:58 pm

Добредојде! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
МК Предавател
Преживеан
Преживеан
МК Предавател


Female
Број на мислења : 2
Age : 34
Местолокација : .
Registration date : 2010-06-29

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitimeВто Јун 29, 2010 11:29 pm

[СПАМ]
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Добредојдовте - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добредојдовте   Добредојдовте - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредојдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Добредојдовте на форумот! :: Добредојдовте!-
Отиди до: