Македонски форум за хит-серијата Изгубени


A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење

Добредојдовте на форумот!

 
Нема нови мислења

Добредојдовте!

Претставете ни се, и кажете свое мислење за форумот! Попат, дадете и некои предлози за подобрување на истиот...
Модератор: Losteech
464Добредојдовте
Вто Јун 29, 2010 11:29 pm
МК Предавател Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Околу форумот

Сите известувања за новости на форумот можете да ги најдете тука...
Модератор: Losteech
698Нов изглед
Нед Дек 13, 2009 11:44 pm
LostyFox Видете го последното мислење

Новости и трачеви

 
Нема нови мислења

Нови, нови...НОВОСТИ!

Имате новост која сакате да ја поделите со нас? Па, што чекате?!
Модератори: Losteech, LostyFox
83596Петиција А1 да п...
Вто Фед 09, 2010 1:13 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Трач муабет

Тука можете да ги постирате сите жешки (и ладни) трачеви поврзани со целиот тим на Изгубени (почнувајќи од актерите па до сценаристите)
Модератори: Losteech, LostyFox
979Мишел Родригез в...
Пет Jул 31, 2009 11:28 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Нови епизоди

Тука се достапни сите информации за и околу новите епизоди. Теории, мислења, оценки, анкети, линкови за симнување... БУКВАЛНО СЕ!
Модератори: Losteech, LostyFox
15108What Kate Does?...
Вто Фед 16, 2010 3:36 am
maestro Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Критики

Сите критики (позитивни и негативни) од македонската блогосфера се достапни тука...
Модератори: Losteech, LostyFox
14Crapwerk: „Каде ...
Саб Фед 13, 2010 12:06 am
Foverl Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Шеста сезона

Сите дискусии за новата шеста и последна сезона од LOST тука!
531What Kate Does?...
Вто Фед 16, 2010 3:36 am
maestro Видете го последното мислење

Малите дебати на големите мозоци

 
Нема нови мислења

Генерална дискусија

Место на кое се води генералната дискусија за серијата!
Модератори: Losteech, LostyFox
38770Пет дена до прем...
Сре Фед 03, 2010 12:18 pm
LostyFox Видете го последното мислење
.Нема нови мислења

Teории

Сите теории кои ги имате во врска со СЕ’ што се случило во серијата, напишете ги тука!
16He walks amongst...
Сре Дек 16, 2009 2:11 am
Sawyer^^ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Re-watch (повторно гледање)

Место на кое ќе ги дискутираме изминатите стотина епизоди од Изгубени...
Модератор: Losteech
48409Распоред
Пет Дек 25, 2009 4:32 pm
Sawyer^^ Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Музика

Дискусија во врска со симфониите/песните од Изгубени
Модератори: Losteech, LostyFox
444Drive Shaft
Саб Aвг 29, 2009 2:45 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Прва сезона

Откријте ни што мислите за првата сезона!
Модератори: Losteech, LostyFox
313Најдобри епизоди...
Саб Aвг 22, 2009 8:17 am
IceMan Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Втора сезона

Откријте ни што мислите за сезоната во која се појави DHARMA Иницијативата!
Модератори: Losteech, LostyFox
36Најдобри епизоди...
Саб Aвг 22, 2009 8:19 am
IceMan Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Трета сезона

Откријте ни што мислите за сезоната во која се појави Џејкоб!
Модератори: Losteech, LostyFox
38Најдобри епизоди...
Саб Aвг 22, 2009 8:20 am
IceMan Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Четврта сезона

Откријте ни што мислите за сезоната во која Џон Лок умре! (а можеби и не?)
Модератори: Losteech, LostyFox
317Најдобри епизоди...
Саб Aвг 22, 2009 5:36 pm
IceMan Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Галерии

Фото галерии...уживајте во убавините на актер(ки)те
Модератори: Lost angel, LostyFox
631Фотогалерии со а...
Саб Јан 30, 2010 3:25 am
LostyFox Видете го последното мислење

Спојлери

 
Нема нови мислења

Нови спојлери

Спојлери за новите епизоди.
Модератори: Lost angel, Losteech
80345Два нови спојлер...
Сре Фед 03, 2010 12:19 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Непотврдени гласини

Сите непотврдени спојлери (гласини) можете да ги прочитате и искоментирате тука!
Модератори: Lost angel, Losteech
540Господин Еко ни ...
Сре Сеп 09, 2009 10:50 pm
LostyFox Видете го последното мислење

Ликови

 
Нема нови мислења

Разговори поврзани со ликовите

Бесконечни дискусии во врска со вашите омилени и омразени ликови...
Модератори: Losteech, LostyFox
11159Топ пет сцени од...
Пон Сеп 21, 2009 2:17 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Македонски куп на ликови

Единствена шанса за да го одбереме заеднички најдобриот лик!
Модератори: Losteech, LostyFox
53250Осмина-финале, м...
Пон Ное 09, 2009 4:09 pm
Мики Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Џек Шепард (Метју Фокс)

Џек Шепард (Метју Фокс)
Модератори: Losteech, LostyFox
439Jackface (Џек-фа...
Вто Jул 07, 2009 10:41 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Кејт Остен (Еванџелин Лили)

Кејт Остен (Еванџелин Лили)
Модератори: Losteech, LostyFox
327Топ пет со Кејт...
Пон Сеп 21, 2009 2:12 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Џејмс „Соер“ Форд (Џош Холовеј)

Џејмс „Соер“ Форд (Џош Холовеј)
Модератори: Losteech, LostyFox
326Топ пет со Соер...
Нед Aвг 09, 2009 9:07 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Џон Лок (Тери О’ Квин)

Џон Лок (Тери О’ Квин)
Модератори: Losteech, LostyFox
329Што мислите за Л...
Чет Aвг 27, 2009 2:48 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Бен Линус (Мајкл Емерсон)

Бен Линус (Мајкл Емерсон)
Модератори: Losteech, LostyFox
324Што мислите за Б...
Сре Aвг 26, 2009 1:45 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Џулиет Бурк (Елизабет Мишел)

Џулиет Бурк (Елизабет Мишел)
Модератори: Losteech, LostyFox
224Што мислите за Џ...
Пет Jул 10, 2009 3:35 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Дезмонд Хјум (Хенри Иан Кјусик)

Дезмонд Хјум (Хенри Иан Кјусик)
Модератори: Losteech, LostyFox
325Која е Вашата ом...
Чет Сеп 24, 2009 7:01 pm
fixen Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хуго „Харли“ Рејес (Жорж {Хорге} Гарсија)

Хуго „Харли“ Рејес (Жорж {Хорге} Гарсија)
Модератори: Losteech, LostyFox
227Што мислите за Х...
Чет Aвг 27, 2009 3:02 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Џин Су Квон (Даниел Дае Ким)

Џин Су Квон (Даниел Дае Ким)
Модератори: Losteech, LostyFox
211Која е Вашата ом...
Пон Jул 13, 2009 7:48 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Саид Џара (Навин Ендруз)

Саид Џара (Навин Ендруз)
Модератори: Losteech, LostyFox
420Топ пет сцени со...
Пон Окт 05, 2009 2:10 am
Losteech Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мајкл Доусон (Харолд Перино)

Мајкл Доусон (Харолд Перино)
Модератори: Losteech, LostyFox
212Што мислите за М...
Вто Jул 14, 2009 2:10 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Чарли Пејс (Доминик Монањан)

Чарли Пејс (Доминик Монањан)
Модератори: Losteech, LostyFox
327Што мислите за Ч...
Чет Aвг 27, 2009 9:31 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Клер Литлтон (Емили де Равин)

Клер Литлтон (Емили де Равин)
Модератори: Losteech, LostyFox
240Што мислите за К...
Вто Aвг 25, 2009 1:56 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Даниел Фарадеј (Џереми Дејвис)

Даниел Фарадеј (Џереми Дејвис)
Модератори: Losteech, LostyFox
324Што мислите за Д...
Вто Aвг 25, 2009 1:16 am
Shadow Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мајлс Стром (Кен Лиунг)

Мајлс Стром (Кен Лиунг)
Модератори: Losteech, LostyFox
221Која е Вашата ом...
Сре Jул 29, 2009 5:50 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Шарлот Луис (Ребека Мадер)

Шарлот Луис (Ребека Мадер)
Модератори: Losteech, LostyFox
217Што мислите за Ш...
Вто Aвг 25, 2009 8:17 pm
Shadow Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Френк Лапидус (Џеф Фејхи)

Френк Лапидус (Џеф Фејхи)
Модератори: Losteech, LostyFox
212Која е Вашата ом...
Сре Aвг 12, 2009 2:39 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Други ликови

За сите други ликови отворајте теми тука!
Модератори: Lost angel, Losteech, LostyFox
1886Бун Карлајл
Чет Aвг 27, 2009 1:03 am
Shadow Видете го последното мислење

Клипови - промотивни и не-промотивни!

 
Нема нови мислења

Трејлери

Место каде што можете да ги најдете трејлерите за новите епизоди!
Модератори: Losteech, LostyFox
57Трејлери за шест...
Пет Ное 13, 2009 6:49 pm
Losteech Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Промо клипови

Сакате да видите некој клип од сеуште не прикажана епизода? Ако одговорот е да, кликнете тука!
Модератори: Losteech, LostyFox
55The Incident (си...
Сре Мај 13, 2009 11:18 pm
Losteech Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Забавни клипови

Интересни клипови кои сигурно нема да ве остават без насмевка.
Модератори: Losteech, LostyFox
1451CollegeHumor LOS...
Пет Фед 05, 2010 12:39 am
Ике Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Fan-made

Клипови направени од фановите
Модератори: Losteech, LostyFox
220Мој трејлер за п...
Чет Aвг 27, 2009 9:34 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Клипови од актери

Реклами во кои учевствуваат актерите од Lost...
Модератори: Losteech, LostyFox
614Харли пејачот
Нед Окт 04, 2009 11:17 pm
Losteech Видете го последното мислење

Филмски свет

 
Нема нови мислења

Филмови

Доколку сте тип/ка кој/а следи филмови, оваа секција е создадена токму за Вас!
Модератори: maestro, Lost angel, Darvel
292Кратки Филмови...
Чет Ное 26, 2009 2:48 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Серии

Гледавте некоја серија која ве зарази? Зошто да не ни ја препорачате?!
Модератори: maestro, Lost angel, Darvel
21322South Park
Нед Фед 07, 2010 3:28 pm
Sawyer^^ Видете го последното мислење

Off topic

 
Нема нови мислења

Игри

Самото име кажува сè, зар не?
Модератори: maestro, LostyFox
72423Елиминација на л...
Пон Мај 24, 2010 4:57 pm
Lost angel Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Општи муабети

Оф-топик муабети и дискусии
Модератори: maestro, LostyFox
13966Спамерај [Chat]...
Саб Апр 10, 2010 12:11 am
Мики Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Медиуми

МАС Медиуми...слободно пцујте ги. :)
Модератор: maestro
794А1 телевизија
Пет Окт 23, 2009 12:30 am
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

е-ПП

Интернет Пропагандни Пораки! :)
Модератор: maestro
434МК Предавател
Вто Јун 29, 2010 11:28 pm
МК Предавател Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Спорт

Во здраво тело - здрав дух. :)
Модератори: maestro, Darvel, LostyFox
13601Англиска Премиер...
Пет Јан 08, 2010 3:51 am
Darvel Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Гејминг секција

Секција направена посебно за сите гејмери (и лејмери).
Модератори: maestro, Darvel
550Ризик, монопол и...
Чет Окт 15, 2009 10:39 pm
LostyFox Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Канта

Архива на избришани теми.
679Здраво
Нед Сеп 27, 2009 4:19 pm
London Видете го последното мислење
Форум за хит-серијата Изгубени Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 8364 мислења
Постојат b>50 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е МК Предавател
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост :: 1 Bot
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 28 во Саб Сеп 12, 2009 5:22 am

Регистрирани членови: Никој
Bots : Qwant
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legend : [ Администратор ][ Модератор ][ Супер модератор ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен