Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 What Kate Does?

Go down 
3 posters

What Kate Does? беше:
 Одлична епизода
 Многу добра епизода
 Добра епизода
 Просечна епизода
 Катастрофална епизода
Види ги резултатите
АвторПорака
Foverl
Преживеан
Преживеан
Foverl


Male
Број на мислења : 5
Age : 34
Местолокација : Skopje
Registration date : 2010-02-10

What Kate Does? Empty
ПишувањеПредмет: What Kate Does?   What Kate Does? I_icon_minitimeПет Фед 12, 2010 11:34 pm

Пристигна и третата епизода од последната сезона. Што мислите за неа??


Дејството и во третата епизода продолжи да се развива, и приказната да се заплеткува, за мене беше добра епизода во споредба со други... (но за почеток е нормално)...


Ако не сте ја гледале новата сезона не читајте Smile
Spoiler:
Вратете се на почетокот Go down
Sawyer^^
Мега фанатик
Мега фанатик
Sawyer^^


Male
Број на мислења : 814
Age : 35
Местолокација : Кочани
Registration date : 2009-02-17

What Kate Does? Empty
ПишувањеПредмет: Re: What Kate Does?   What Kate Does? I_icon_minitimeПон Фед 15, 2010 1:18 am

Сетап епизода, кога ја погледнав за првпат не ми беше многу интересна, ама сепак мислам дека не заслужи толку лоши критики. Razz Подетално на блогот искоментирав за епизодава. Smile
Вратете се на почетокот Go down
maestro
Модератор
Модератор
maestro


Male
Број на мислења : 248
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-20

What Kate Does? Empty
ПишувањеПредмет: Re: What Kate Does?   What Kate Does? I_icon_minitimeВто Фед 16, 2010 3:36 am

Добра епизода, не беше ништо посебна, ама мене не ми беше ниту досадна. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

What Kate Does? Empty
ПишувањеПредмет: Re: What Kate Does?   What Kate Does? I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
What Kate Does?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» What Kate Did (2x09)
» Evangeline Lilly (Kate aka Ката)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Нови епизоди :: Шеста сезона-
Отиди до: