Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Спамерај [Chat]

Go down 
+8
Lost angel
LostyFox
IceMan
Lightlord
maestro
antidnevnik
Darvel
Losteech
12 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
АвторПорака
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeСаб Апр 03, 2010 8:42 pm

LostyFox напиша:
Мики јас бев во последните кои е откажуваа од форумов, така да не зависи само од мене Smile Што е мое јас сум ЗА!

Намасте
Епа ајде...двајце сме веќе...се надевам ќе се вратиме на старата бројка...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
Lost angel
Модератор
Модератор
Lost angel


Female
Број на мислења : 320
Age : 34
Местолокација : on the island
Registration date : 2009-01-22

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeНед Апр 04, 2010 8:02 pm

И јас сум ЗА. Smile


П.С.Христос воскресе! Smile Среќни празници. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://floricienta.forumotion.com/portal.htm
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 10:17 pm

одлично,
и да Среќни празници... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 10:18 pm

aјде да се развие дискусија после новава епизода...
лости нека ги стави стримовите и овде, и исто така нека ги постира и теориите тука Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeВто Апр 06, 2010 10:40 pm

Среќни празници и на Вас. Smile
Не знам дали е потребен форумов зашто сите ме посетуваат на блог... тука никогаш не се разви добра дискусија. Ама ај во име на крајот на LOST се враќам и тука, нормално кога ќе можам ќе правам нешто. Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeСре Апр 07, 2010 2:08 pm

Среќни празници и од мене Smile

Он Топик: Епизодава беше ЛУДИЛО Smile Според мене подобра и од Аб Етерно Smile Дез РУЛЗ Smile

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 12:36 am

сеуште не сум ја гледал епизодава, надминат ми е лимитот уште од 5 Smile
а лости, ајде пушти таму на блог еден апел, за да се вратат и на форум Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeЧет Апр 08, 2010 1:05 pm

Ај Мики пак и ти како им се запна. Остави ги, кој сака нека доаѓа кој не сака НЕМОРА...можеме и без нив Smile

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitimeСаб Апр 10, 2010 12:11 am

и јас ја изгледав епизодава, па бидејќи нема каде да оставам коментар(читај не е отворен таква подсекција) тука ќе коментирам.
Епизодава беше типична дез центрик епизода, А до сега не сме имале лоша дезмонд центрична епизода, така да, Одлична епизода, и на второ место според мене сезонава. Зошто?!
-Како прво не знам, но премногу се задраа надвор од островот, да беа откриени некои круцијални работи, но епизодава беше многу оф-ајленд.
-И уште нешто и фалеше на епизодава...беа прикажани многу ликови, но многу малку од нив се вклучени и во главната разврска во серијава, т.е во настаните од главниот универзум. За разлика од Аб Аетерно, тука не беше прикажан ниту Алпер, Есау, Џејкоб и многу други ликови.
Но сума сумарум, одлична епизода, но засега според мене не може да достигне аб аетерно...И уште еднаш се покажа дека Дез ги има во просек најдобрите епизоди
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
Sponsored content

Спамерај [Chat] - Page 13 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Спамерај [Chat]   Спамерај [Chat] - Page 13 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Спамерај [Chat]
Вратете се на почетокот 
Страна 13 of 13Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Off topic :: Општи муабети-
Отиди до: