Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 МК Предавател

Go down 

Која оценка ќе ја дадеш за веб-порталот ?
 (1)
 (2)
 (3)
 (4)
 (5)
Види ги резултатите
АвторПорака
МК Предавател
Преживеан
Преживеан
МК Предавател


Female
Број на мислења : 2
Age : 34
Местолокација : .
Registration date : 2010-06-29

МК Предавател Empty
ПишувањеПредмет: МК Предавател   МК Предавател I_icon_minitimeВто Јун 29, 2010 11:28 pm

[b]Веб страница: [color=Red][u]http://mkpredavatel.piczo.com/?g=1&cr=3#[/u][/color]
МСН Адреса: [color=Red][u]mk-predavatel@live.com[/u][/color]
ФЕЈСБУК Адреса: [color=Red][u]https://www.facebook.com/profile.php?id=100000961154278[/u][/color]
[/b][color=Yellow][size=29][b]
ПОСЕТЕТЕ НЕ !!![/size][/b][/color]
Вратете се на почетокот Go down
 
МК Предавател
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Off topic :: е-ПП-
Отиди до: