Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 LA X, parts 1&2

Go down 
+2
Sawyer^^
Losteech
6 posters

LA X беше
 Одлична епизода
 Многу добра епизода
 Добра епизода
 Просечна епизода
 Катастрофална епизода
Види ги резултатите
АвторПорака
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeПет Јан 08, 2010 8:11 pm

Премиерата на шестата сезона, LA X, ни пристига за само 25 денови.

Расте возбудата и напнатоста! Што очекувате од премиерата на шестата сезона???


Последната промена е направена од Losteech на Сре Фед 03, 2010 5:59 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Sawyer^^
Мега фанатик
Мега фанатик
Sawyer^^


Male
Број на мислења : 814
Age : 35
Местолокација : Кочани
Registration date : 2009-02-17

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeСаб Јан 09, 2010 6:07 am

Едвај чекам да почне!!! Laughing

Очекувам да имаме збунувачка премиера, барем по спојлерите така изгледа. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeСре Фед 03, 2010 6:00 pm

Како би ја оцениле премиерата?! Smile
Јас нормално гласав за одлична епизода... поголем коментар за LA X подоцна очекувајте од мене. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Ике
Преживеан
Преживеан
Ике


Male
Број на мислења : 9
Age : 30
Местолокација : Велес
Registration date : 2009-01-18

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeСре Фед 03, 2010 10:40 pm

леее преку к.. веќе вака некои прашања ќе се октријат ама пак нови има

Незнам се мислам дали да чекам да завршат сите епизоди па после сите по ред да ги гледам...

Многу е глупо вака Smile

Иначе епизодава, како и сите други е многу добра
Вратете се на почетокот Go down
http://collegehumor.com
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeСаб Фед 06, 2010 12:12 am

одлична Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
Sawyer^^
Мега фанатик
Мега фанатик
Sawyer^^


Male
Број на мислења : 814
Age : 35
Местолокација : Кочани
Registration date : 2009-02-17

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 3:21 pm

Одлична премиера! Smile Дарлтон си ја знаат работата, очекувам дека секоја епизода од оваа последна сезона ќе биде закон! Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Foverl
Преживеан
Преживеан
Foverl


Male
Број на мислења : 5
Age : 34
Местолокација : Skopje
Registration date : 2010-02-10

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeСре Фед 10, 2010 10:16 pm

Епизодава и не беше нешто многу посебна, отворање на многу нови прашања, а малку одговори на старите и појавување на трети The Others Smile... Ама за премиера на новава сезона е супер...
Вратете се на почетокот Go down
maestro
Модератор
Модератор
maestro


Male
Број на мислења : 248
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-20

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitimeВто Фед 16, 2010 3:35 am

Одлична епизода, дефинитивно.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

LA X, parts 1&2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: LA X, parts 1&2   LA X, parts 1&2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
LA X, parts 1&2
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Нови епизоди :: Шеста сезона-
Отиди до: