Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Фанови до даска

Go down 
4 posters
АвторПорака
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Фанови до даска Empty
ПишувањеПредмет: Фанови до даска   Фанови до даска I_icon_minitimeВто Фед 02, 2010 8:25 pm

Денеска цел свет е во LOST-треска. Па дури и Македонија!
Еве една интересна украдена вест на Он.нет. Smile

Првиот час од последната сезона на хит серијата Лост се појави на интернет, но реакцијата на фановите е сосема спротивна со очекувањето на продуцентите. Тие масовно одбиваат да ја гледаат пиратската верзија.

Фанови до даска E3F4AC339F75934DBD9681072E934C8D

Продуцентите од ЕјБиСи се изненадени од обожавателите, кои кино снимката од првата епизода на последната сезона на Јутјуб ја отвориле само стотина пати. Оваа верзија била тајно снимена на емитувањето за фанови на Хаваи, каде што 12.000 Американци дошле специјално за проекцијата.

“До толку ли се луѓево нетрпеливи што претпочитаат да ја гледаат верзијата снимена со камера од мобилен, наместо да почекаат еден ден?,” напишал еден фан на Твитер.

Според извршните директори од ЕјБиСи ваквите изјави личеле на пораки од друга вселена, бидејќи веб корисниците што се опседнати со серии најчесто не можат да им одолеат на овие содржини. За нив е чудно што фановите ја претпочитаат ТВ програмата, наспроти пократкиот интернет пат.

“Никогаш не сме имале шоу како Лост. До сега сме немале вакви фанови што до толку многу ја сакаат серијата да не им паѓа на памет да ја гледаат пред премиерата,” изјавил заменикот потпретседател за маркетинг на ЕјБиСи, Мајкл Бенсон.

http://www.on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=A445E2ACD830874F93FD665C0D0CE99B
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Фанови до даска Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фанови до даска   Фанови до даска I_icon_minitimeВто Фед 02, 2010 10:14 pm

паметни фанови Smile

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Фанови до даска Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фанови до даска   Фанови до даска I_icon_minitimeСре Фед 03, 2010 7:45 am

поштуем
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
maestro
Модератор
Модератор
maestro


Male
Број на мислења : 248
Age : 29
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-20

Фанови до даска Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фанови до даска   Фанови до даска I_icon_minitimeЧет Фед 04, 2010 12:38 am

Јас уште чекам, најверојатно ќе си гледам за викенд. Smile)
Вратете се на почетокот Go down
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Фанови до даска Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фанови до даска   Фанови до даска I_icon_minitimeЧет Фед 04, 2010 1:44 am

Гледај најбрзо што можеш Smile

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Sponsored content

Фанови до даска Empty
ПишувањеПредмет: Re: Фанови до даска   Фанови до даска I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Фанови до даска
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Одлична вест за сите фанови на Изгубени
» Изгубени - најдобра драма според македонските телевизиски фанови!!!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Новости и трачеви :: Нови, нови...НОВОСТИ!-
Отиди до: