Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Шармантните Дарлтон...

Go down 
4 posters
АвторПорака
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeСаб Јан 09, 2010 1:45 pm

Како што знаете, до вчера постоеше шанса конференцијата на американскиот претседател Обама да се одржи на денот на премиерата на шестата сезона на Lost, и со тоа да ја одложи самата премиера.

Арно ама, касно вечерва, по огромен притисок од фановите на Изгубени, Обама „си го свитка опашот“ и преку својот дописник и неговиот Твитер профил не извести дека такво нешто нема да се случи... за среќа.

Како знак за благодарност, продуцентите Демон Линделоф и Карлтон Кјус му ветија на американскиот претседател дека ќе му одговорат на било кое прашање кое тој го има за мистериите од Lost!
Шармантните Дарлтон... SS-2010.01.08-23.29.59
Кое прашање би го поставиле Вие!?
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 1:40 am

Да бев на местот на обама ќе ги прашав:
-Саид умре?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 5:33 am

јас мислам ДЕКА ТОА Е НАЈГЛУПАВАТА РАБОТА ОД ЦЕЛО ФИНАЛЕ... Саид лежи таму ранет а ИЗРОДИТЕ знаете кој се тепаат за КАТА Sad :@

Mислам дека е жив Smile Ако не сум продуцент да ти одговорам.

Јас би прашала...УАТ Д ФАК ИЗ ГОИНГ ОН УИТ ЛОК? (телото нели и сето тоа)

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Sawyer^^
Мега фанатик
Мега фанатик
Sawyer^^


Male
Број на мислења : 814
Age : 35
Местолокација : Кочани
Registration date : 2009-02-17

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 6:42 am

Јас би прашал: Ќе има ли ресетирање на настаните? За другите мистерии нејќам да дознаам порано, сакам да си ја изгледам сезоната. Smile
Вратете се на почетокот Go down
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 2:30 pm

Соер ЈАС ЌЕ ТИ КАЖАМ..... НЕМА ДА ИМА Razz Very Happy Не би сакале да ја зафркнат работата на крај, освем ако веќе не им текнало НОВ НАЧИН НА ПРИКАЖУВАЊЕ на епизодите како што прават секоја сезона (еднаш флеш напред еднаш назад Smile)

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 8:22 pm

Хаха, никој од нас не го погоди прашањето.

Обама прашал КОИ СЕ АДАМ И ЕВА. =)))
http://goo.gl/fb/9JSp

П.С. Не ми се верува дека Обама гледал уствари LOST! :O
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 4:57 pm

Losteech напиша:
Хаха, никој од нас не го погоди прашањето.

Обама прашал КОИ СЕ АДАМ И ЕВА. =)))
http://goo.gl/fb/9JSp

П.С. Не ми се верува дека Обама гледал уствари LOST! :O
ХАХАХХА значи не се нормални...
е лости нека не ти се верува многу не гледа обама лост, некој од неговите потпароли гледа bounce tongue
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 7:00 pm

Мики напиша:
Losteech напиша:
Хаха, никој од нас не го погоди прашањето.

Обама прашал КОИ СЕ АДАМ И ЕВА. =)))
http://goo.gl/fb/9JSp

П.С. Не ми се верува дека Обама гледал уствари LOST! :O
ХАХАХХА значи не се нормални...
е лости нека не ти се верува многу не гледа обама лост, некој од неговите потпароли гледа bounce tongue
Е да, и ти тоа што викаш... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitimeПон Јан 18, 2010 12:51 am

И оставете го политичарот тоа не не интересира нас изгубените, нас не интересира што рекле НЕшармантните дарлтон?

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Sponsored content

Шармантните Дарлтон... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Шармантните Дарлтон...   Шармантните Дарлтон... I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Шармантните Дарлтон...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Дарлтон го фалат Метју Фокс...

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Новости и трачеви :: Нови, нови...НОВОСТИ!-
Отиди до: