Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Lost in 8:15

Go down 
3 posters
АвторПорака
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Lost in 8:15 Empty
ПишувањеПредмет: Lost in 8:15   Lost in 8:15 I_icon_minitimeСре Јан 06, 2010 10:13 pm

Вчера ABC издаде ново промотивно видео во стилот на оние кои ги гледавме пред почетокот на четвртата сезона со смешна (но и корисна) интерпретација на сите минати настани од Изгубени (вклучувајќи ги сега и четвртата и петтата сезона!).Препорачано е за сите оние кои сакаат да се насмеат, но и да се подсетат малку на она што се случуваше неодамна...
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Lost in 8:15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lost in 8:15   Lost in 8:15 I_icon_minitimeПет Јан 08, 2010 7:05 am

ќе го гледам друг пат Smile

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Lost in 8:15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lost in 8:15   Lost in 8:15 I_icon_minitimeПет Јан 08, 2010 7:37 pm

LostyFox напиша:
ќе го гледам друг пат Smile

Намасте
Сите да го гледате обавезно, многу е забегано. Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Lost in 8:15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lost in 8:15   Lost in 8:15 I_icon_minitimeПет Јан 08, 2010 8:07 pm

HAAHAAHА МNOGU JAKO VIDEO Very Happy

Намасте
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Мики
Неизлечливо изгубен
Неизлечливо изгубен
Мики


Male
Број на мислења : 1282
Age : 30
Местолокација : Велес
Работа/Хоби : Лост, Авиони, Измами... :)
Хумор : Денес единствено е исплатливо да се отворат аптека и обложувалница.
Registration date : 2009-01-21

Lost in 8:15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lost in 8:15   Lost in 8:15 I_icon_minitimeСаб Јан 09, 2010 1:15 am

ВИдеово е одлично, прекрасно...
но најјак момент е оној кога Харли го става телефонот на Наоми на уво и вика: mom Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.con.blog.com.mk
LostyFox
Супер модератор
Супер модератор
LostyFox


Female
Број на мислења : 2272
Age : 33
Местолокација : On the misterious island
Работа/Хоби : Серии, филмови, по некоја книга, по цел ден на PC...тоа не е се, но.....
Хумор : Многу има за кажување :D
Registration date : 2009-01-24

Lost in 8:15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lost in 8:15   Lost in 8:15 I_icon_minitimeНед Јан 10, 2010 5:29 am

и јако е меѓу разговори гласот на таа женската (сед, вери сед, куллл) Razz Very Happy

Namaste
Вратете се на почетокот Go down
http://lostyfox.blog.com.mk/
Sponsored content

Lost in 8:15 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lost in 8:15   Lost in 8:15 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Lost in 8:15
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Lost WHAT ???
» Бун се враќа во Lost!
» Lost 5 конечно на А1!
» Еволуцијата на Lost
» I love LOST

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Новости и трачеви :: Нови, нови...НОВОСТИ!-
Отиди до: