Македонски форум за хит-серијата Изгубени
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Македонски форум за хит-серијата Изгубени

A Macedonian forum for the best Action/Drama/Sci-Fi show on the planet Earth - LOST!
 
HomePortal*Latest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Lost: The Final Season: Beginning of the End SPECIAL

Go down 
АвторПорака
Losteech
Admin
Losteech


Male
Број на мислења : 2048
Age : 30
Местолокација : Скопје
Registration date : 2009-01-10

Lost: The Final Season: Beginning of the End SPECIAL Empty
ПишувањеПредмет: Lost: The Final Season: Beginning of the End SPECIAL   Lost: The Final Season: Beginning of the End SPECIAL I_icon_minitimeПон Јан 11, 2010 7:10 pm

Оваа специјална епизода од Lost се прикажуваше изминатиот викенд на фрекфенциите на ABC телевизија ширум САД.

Се работи за 30-минутен клип во кој на кратко се прикажани настаните од минатите пет сезони од Изгубени. Продуцентите Демон Линделоф и Карлтон Кјус се појавуваат исто така.

ДЕЛ ПРВИ


ДЕЛ ВТОРИ


ДЕЛ ТРЕТИ


Во случај видеата да бидат тргнати од ЈуТуб, истите се достапни и кај DarkUFO!
Вратете се на почетокот Go down
http://lostseries.blog.mk
 
Lost: The Final Season: Beginning of the End SPECIAL
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Special (1x14)
» Lost WHAT ???
» Lost in 8:15
» Lost 5 конечно на А1!
» Бун се враќа во Lost!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Македонски форум за хит-серијата Изгубени :: Новости и трачеви :: Нови, нови...НОВОСТИ!-
Отиди до: